Terminy szkoleń

Poniżej zamieszczamy terminy organizowanych przez nas szkoleń. Szczegóły naszej oferty zamieszczone są na stronie Oferta. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami w celu zapisania się lub uzyskania dodatkowych informacji.

Jesteśmy również otwarci, aby przygotować warsztaty z dojazdem do dowolnej placówki. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertę, prosimy o kontakt.

Jak się zapisać na warsztaty?

Wybierz warsztat, lokalizację i termin z poniższej listy i kliknij przycisk Zapisz się na warsztaty przy odpowiednim terminie, następnie wypełnij formularz zgłoszeniowy. Po wypełnieniu formularza wyświetlone zostaną dane potrzebne do opłacenia warsztatów, zostaną one również przesłane na adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym. W celu dokonania zapisu na warsztaty konieczne jest dokonanie pełnej opłaty za warsztaty lub wpłata zaliczki.

Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie bankowym na podany adres e-mail prześlemy wiadomość z potwierdzeniem zaksięgowania płatności oraz ostatecznym potwierdzeniem rejestracji na warsztaty.

Szczegóły dotyczące rejestracji na warsztaty oraz płatności zostały zawarte w Regulaminie warsztatów stacjonarnych.

Zapraszamy na warsztaty stacjonarne w nowym roku szkolnym 2020/2021! Terminy pojawią się wkrótce!