Warsztaty stacjonarne

Poniżej zamieszczamy terminy organizowanych przez nas szkoleń. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami w celu zapisania się lub uzyskania dodatkowych informacji.

Jesteśmy również otwarci, aby przygotować warsztaty z dojazdem do dowolnej placówki. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertę, prosimy o kontakt.

Poznań - 12-03-2022

Warsztaty: Na łące wiosenny koncert


Zapraszamy na wiosenne spotkanie z Muzykącikiem!

Bardzo miło nam ogłosić zapisy na szkolenie stacjonarne, które odbędzie się w sobotę 12.03. w Poznaniu!

Przed Wami nasze autorskie piosenki i opracowania dopracowane w każdym szczególe po to, by pokazać Wam jak przyjemne może być muzykowanie w przedszkolu i szkole.

Co czeka na Was?

Program naszego spotkania:

Grasz na ukulele? - koniecznie zabierz je ze sobą!

Dodatkowo w trakcie przerw będziemy pokazywały Wam proste układy chwytów na ukulele do poznanych piosenek!

Czas trwania spotkania: 10:00 - 15:00!

Co gwarantujemy?

Koszt warsztatów: 195 zł.

Uwaga, Kochani!

Ze względów organizacyjnych prosimy Was o przemyślane decyzje, a jeśli postanowicie się z nami spotkać, to bardzo prosimy o dokonanie opłaty rezerwacyjnej w wysokości 70 zł. Uiszczenie opłaty rezerwacyjnej gwarantuje Wam miejsce na szkoleniu. Jeśli z jakichś względów nie będziecie mogli uczestniczyć w warsztatach, prosimy o informację najpóźniej tydzień przed spotkaniem - do 06.03. włącznie - opłata rezerwacyjna będzie wtedy zwrócona. Po 06.03. opłata rezerwacyjna będzie zwracana tylko w szczególnych wypadkach.Jak się zapisać na warsztaty?

Wybierz warsztaty, lokalizację i termin z listy powuyżej i kliknij przycisk Zapisz się na warsztaty przy odpowiednim terminie, następnie wypełnij formularz zgłoszeniowy. Po wypełnieniu formularza wyświetlone zostaną dane potrzebne do opłacenia warsztatów, zostaną one również przesłane na adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym. W celu dokonania zapisu na warsztaty konieczne jest dokonanie pełnej opłaty za warsztaty lub wpłata zaliczki.

Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie bankowym na podany adres e-mail prześlemy wiadomość z potwierdzeniem zaksięgowania płatności oraz ostatecznym potwierdzeniem rejestracji na warsztaty.

Szczegóły dotyczące rejestracji na warsztaty oraz płatności zostały zawarte w Regulaminie warsztatów stacjonarnych.