Warsztaty on-line

Spełniając Wasze oczekiwania przygotowaliśmy warsztaty on-line, dzięki którym możecie nie wychodząc z domu pozyskać wiele ciekawych inspiracji i pomysłów na zajęcia muzyczno-taneczne.

ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO MUZYKOWANIA!


Muzogramy w praktyce - teczka II NOWOŚĆ!

Druga edycja warsztatów poświęconych ćwiczeniom grafomotorycznym osadzonym w muzyce. Oprócz opracowań Muzogramów z teczki II znajdziecie mnóstwo nowych zabaw i ćwiczeń motoryki małej.

Jesienne muzykowanie NOWOŚĆ!

Muzykącikowe zabawy w jesiennym klimacie! Przekonajcie się sami, że warto z nami muzykować na jesienną nutę!


Gramy, tańczymy - muzyką się bawimy

Specjalna edycja warsztatów stacjonarnych w fomie on-line! Zróżnicowane pomysły na instrumentacje, tańce, pląsy, zabawy muzyczne, masażyki.

Muzogramy w praktyce - teczka I

Warsztaty poświęcone ćwiczeniom grafomotorycznym osadzonym w muzyce. Praca z Muzogramami zawiera w sobie elementy wielu metod i pozwala na wieloaspektową stymulację rozwoju dziecka.


Ram, pam, pam - na kubeczku gram

Zwykły plastikowy kubek może się okazać ciekawym narzędziem do usprawniania pracy dłoni czy doskonalenia koordynacji ręka – oka, a przede wszystkim rewelacyjnym instrumentem!

Muzykącik na wiosnę i lato

Znów udowadniamy, że muzykowanie w przedszkolu lub szkole może nie tylko być świetną zabawą, ale przede wszystkim wspierać wiele sfer rozwoju dziecka jednocześnie! Tym razem w klimacie wiosenno-letnim - przekonajcie się sami :)


Taniec w kąciku muzycznym

Na warsztatach zaoferujemy wiele propozycji tanecznych na każdą okazję wraz z modyfikacjami dla różnych grup wiekowych.

Jak uzyskać dostęp do warsztatów on-line?


Kliknij przycisk Szczegóły / rejestracja przy wybranych warsztatach, aby przejść do szczegółowego opisu szkolenia i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Po wypełnieniu formualarza wyświetlone zostaną dane potrzebne do opłacenia warsztatów, zostaną one również przesłane na adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym.

Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie bankowym na podany adres e-mail prześlemy wiadomość z potwierdzeniem zaksięgowania płatności oraz link do strony z warsztatami on-line wraz z indywidualnym kodem dostępu do warsztatów. W celu odtworzenia warsztatów on-line konieczne będzie wejście na stronę z linku zamieszczonego w mailu. Na tej stronie trzeba będzie wprowadzić dane dostępowe, czyli adres e-mail podany w formularzu zapisu oraz indywidualny kod dostępu. Po wprowadzeniu i zatwierdzeniu tych danych wyświetlony zostanie film z warsztatami on-line.

Szczegóły dotyczące rejestracji na warsztaty on-line zostały zawarte w Regulaminie warsztatów on-line.

ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO MUZYKOWANIA!