Warsztaty on-line

Spełniając Wasze oczekiwania przygotowaliśmy warsztaty on-line, dzięki którym możecie nie wychodząc z domu pozyskać wiele ciekawych inspiracji i pomysłów na zajęcia muzyczno-taneczne.

ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO MUZYKOWANIA!


Niech taniec porwie Cię!
Niech taniec porwie Cię! NOWOŚĆ!

Zbliża się Dzień Dziecka, zakończenie roku, wakacje… dlatego przychodzimy do Was z roztańczonym zabawami w baaaardzo słonecznym klimacie!


Tańczymy i wesoło się bawimy
Tańczymy i wesoło się bawimy NOWOŚĆ!

Zapraszamy serdecznie na spotkanie z Muzykącikowymi pomysłami na zabawy muzyczno - ruchowe!


Bum Bum Rurkowe zabawy ruchowe i dywanowe
Bum Bum Rurkowe zabawy ruchowe i dywanowe

Muzykącikowe instrumentacje oraz wykorzystanie Bum BUm Rurek jako pomoc do zabaw ruchowych, dywanowych, integracyjnych, tańców oraz gimnastyki!


Jesienne opowiadanki + e-book
Jesienne opowiadanki

Trzeci już zbiór prostych tekstów i rymowanek, przygotowanych do różnych utworów muzyki klasycznej oraz popularnych melodii.


Na łące wiosenny koncert
Na łące wiosenny koncert NOWOŚĆ!

Zapraszamy na wiosenne spotkanie z Muzykącikiem! Nasze najnowsze warsztaty zawierają wiele muzycznych inspiracji na calutką wiosnę i nie tylko!


Muzykącik na wiosnę i lato
Muzykącik na wiosnę i lato

Znów udowadniamy, że muzykowanie w przedszkolu lub szkole może nie tylko być świetną zabawą, ale przede wszystkim wspierać wiele sfer rozwoju dziecka jednocześnie! Tym razem w klimacie wiosenno-letnim - przekonajcie się sami :)


Na ludową nutkę
Na ludową nutkę

Zapraszamy do zabawy ze znanymi ludowymi melodiami w iście Muzykącikowy sposób!


Spotkanie z Muzogramami® - część II
Spotkanie z Muzogramami® - część II NOWOŚĆ!

Zapraszamy Was na fantastyczne spotkanie oko w oko z muzyką klasyczną oraz naszymi oryginalnymi Muzogramami®!

Spotkanie z Muzogramami® - część I
Spotkanie z Muzogramami® - część I NOWOŚĆ!

Zapraszamy Was na fantastyczne spotkanie oko w oko z muzyką klasyczną oraz naszymi oryginalnymi Muzogramami®!


Wiosenne opowiadanki
Wiosenne opowiadanki

To już drugi Muzykącikowy zbiór prostych rymowanek, historyjek i wierszyków przygotowanych w oparciu o wiele utworów muzyki klasycznej oraz popularnych melodii.


Zupełnie nowe zabawy kubeczkowe
Zupełnie nowe zabawy kubeczkowe

Jeśli jesteście ciekawi pomysłów i inspiracji do wykorzystania kubeczków do zabaw z muzyką oraz zajęć umuzykalniających, to serdecznie Was zapraszamy :)

Ram, pam, pam - na kubeczku gram
Ram, pam, pam - na kubeczku gram

Zwykły plastikowy kubek może się okazać ciekawym narzędziem do usprawniania pracy dłoni czy doskonalenia koordynacji ręka – oka, a przede wszystkim rewelacyjnym instrumentem!


Muzogramy w praktyce - teczka II
Muzogramy w praktyce - teczka II

Druga edycja warsztatów poświęconych ćwiczeniom grafomotorycznym osadzonym w muzyce. Oprócz opracowań Muzogramów® z teczki II znajdziecie mnóstwo nowych zabaw i ćwiczeń motoryki małej.

Muzogramy w praktyce - teczka I
Muzogramy w praktyce - teczka I

Warsztaty poświęcone ćwiczeniom grafomotorycznym osadzonym w muzyce. Praca z Muzogramami® zawiera w sobie elementy wielu metod i pozwala na wieloaspektową stymulację rozwoju dziecka.


Zabawy z Muzogramami - teczka I
Zabawy z Muzogramami - teczka I

Zapraszamy Was na spotkanie, w trakcie którego pokażemy Wam nasze autorskie pomysły do pracy z muzyką w oparciu o 5 wybranych opracowań z Muzogramowej Teczki I.

Wstęp do Muzogramów
Wstęp do Muzogramów

Nie masz pewności czy Muzogramy® są dla Ciebie? Zapraszamy Cię na krótkie spotkanie wprowadzające do pracy z naszymi autorskimi opracowaniami!


The best of: Zimowy zawrót głowy
The best of: Zimowy zawrót głowy NOWOŚĆ!

Zapraszamy Was baaaaardzo serdecznie na krótkie spotkanie, w trakcie którego przedstawimy Wam najlepsze i największe hity warsztatów „Zimowy zawrót głowy” :)


Koncertowe melodie zimowe
Koncertowe melodie zimowe

Tym razem zapraszamy Was do wyjątkowo mroźnej krainy!

Zimowe opowiadanki
Zimowe opowiadanki

"Zimowe opowiadanki" - to zbiór krótkich rymowanek oraz zabaw paluszkowych do muzyki klasycznej oraz znanych melodii zimowych...Jak uzyskać dostęp do warsztatów on-line?


Kliknij przycisk Szczegóły / rejestracja przy wybranych warsztatach, aby przejść do szczegółowego opisu szkolenia i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Po wypełnieniu formualarza wyświetlone zostaną dane potrzebne do opłacenia warsztatów, zostaną one również przesłane na adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym.

Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie bankowym na podany adres e-mail prześlemy wiadomość z potwierdzeniem zaksięgowania płatności oraz link do strony z warsztatami on-line wraz z indywidualnym kodem dostępu do warsztatów. W celu odtworzenia warsztatów on-line konieczne będzie wejście na stronę z linku zamieszczonego w mailu. Na tej stronie trzeba będzie wprowadzić dane dostępowe, czyli adres e-mail podany w formularzu zapisu oraz indywidualny kod dostępu. Po wprowadzeniu i zatwierdzeniu tych danych wyświetlony zostanie film z warsztatami on-line.

Szczegóły dotyczące rejestracji na warsztaty on-line zostały zawarte w Regulaminie warsztatów on-line.

ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO MUZYKOWANIA!