Warsztaty on-line

Spełniając Wasze oczekiwania przygotowaliśmy warsztaty on-line, dzięki którym możecie nie wychodząc z domu pozyskać wiele ciekawych inspiracji i pomysłów na zajęcia muzyczno-taneczne.

ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO MUZYKOWANIA!


The best of: Zimowy zawrót głowy
The best of: Zimowy zawrót głowy NOWOŚĆ!

Zapraszamy Was baaaaardzo serdecznie na krótkie spotkanie, w trakcie którego przedstawimy Wam najlepsze i największe hity warsztatów „Zimowy zawrót głowy” :)


Koncertowe melodie zimowe
Koncertowe melodie zimowe NOWOŚĆ! PROMOCJA!

Tym razem zapraszamy Was do wyjątkowo mroźnej krainy!

Zimowe opowiadanki
Zimowe opowiadanki NOWOŚĆ!

"Zimowe opowiadanki" - to zbiór krótkich rymowanek oraz zabaw paluszkowych do muzyki klasycznej oraz znanych melodii zimowych...


Na ludową nutkę
Na ludową nutkę NOWOŚĆ!

Zapraszamy do zabawy ze znanymi ludowymi melodiami w iście Muzykącikowy sposób!


Jesienne muzykowanie
Jesienne muzykowanie NOWOŚĆ!

Muzykącikowe zabawy w jesiennym klimacie! Przekonajcie się sami, że warto z nami muzykować na jesienną nutę!

Jesienne opowiadanki
Jesienne opowiadanki NOWOŚĆ!

Trzeci już zbiór prostych tekstów i rymowanek, przygotowanych do różnych utworów muzyki klasycznej oraz popularnych melodii.


Szlakiem zaginionego słońca
Szlakiem zaginionego słońca

"Szlakiem zaginionego słońca" to jedyne w swoim rodzaju warsztaty muzyczne skierowane do nauczycieli wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego, które są wynikiem naszej współpracy z Kasią z MuzyKat: Muzykalnie dla dzieci.


Muzogramy w praktyce - teczka II
Muzogramy® w praktyce - teczka II

Druga edycja warsztatów poświęconych ćwiczeniom grafomotorycznym osadzonym w muzyce. Oprócz opracowań Muzogramów® z teczki II znajdziecie mnóstwo nowych zabaw i ćwiczeń motoryki małej.

Muzogramy w praktyce - teczka I
Muzogramy® w praktyce - teczka I

Warsztaty poświęcone ćwiczeniom grafomotorycznym osadzonym w muzyce. Praca z Muzogramami® zawiera w sobie elementy wielu metod i pozwala na wieloaspektową stymulację rozwoju dziecka.


Bum Bum Rurkowe zabawy dywanowe i ruchowe
Bum Bum Rurkowe zabawy dywanowe i ruchowe

Muzykącikowe instrumentacje oraz wykorzystanie Bum BUm Rurek jako pomoc do zabaw ruchowych, dywanowych, integracyjnych, tańców oraz gimnastyki!

Taniec w kąciku muzycznym
Taniec w kąciku muzycznym

Na warsztatach zaoferujemy wiele propozycji tanecznych na każdą okazję wraz z modyfikacjami dla różnych grup wiekowych.


Zabawy z Muzogramami - teczka I
Zabawy z Muzogramami® - teczka I NOWOŚĆ!

Zapraszamy Was na spotkanie, w trakcie którego pokażemy Wam nasze autorskie pomysły do pracy z muzyką w oparciu o 5 wybranych opracowań z Muzogramowej Teczki I.

Wstęp do Muzogramów
Wstęp do Muzogramów®

Nie masz pewności czy Muzogramy® są dla Ciebie? Zapraszamy Cię na krótkie spotkanie wprowadzające do pracy z naszymi autorskimi opracowaniami!


Zupełnie nowe zabawy kubeczkowe
Zupełnie nowe zabawy kubeczkowe

Jeśli jesteście ciekawi pomysłów i inspiracji do wykorzystania kubeczków do zabaw z muzyką oraz zajęć umuzykalniających, to serdecznie Was zapraszamy :)


Kubeczkowy duet, czyli Ram, pam, pam - na kubeczku gram oraz Zupełnie nowe zabawy kubeczkowe
Kubeczkowy duet

... czyli zestaw warsztatów Ram, pam, pam - na kubeczku gram oraz Zupełnie nowe zabawy kubeczkowe - to aż 4 godziny kubeczkowych zabaw!

Ram, pam, pam - na kubeczku gram
Ram, pam, pam - na kubeczku gram

Zwykły plastikowy kubek może się okazać ciekawym narzędziem do usprawniania pracy dłoni czy doskonalenia koordynacji ręka – oka, a przede wszystkim rewelacyjnym instrumentem!


Muzykącik na wiosę i lato
Muzykącik na wiosnę i lato

Znów udowadniamy, że muzykowanie w przedszkolu lub szkole może nie tylko być świetną zabawą, ale przede wszystkim wspierać wiele sfer rozwoju dziecka jednocześnie! Tym razem w klimacie wiosenno-letnim - przekonajcie się sami :)

Gramy, tańczymy - muzyką się bawimy
Gramy, tańczymy - muzyką się bawimy

Specjalna edycja warsztatów stacjonarnych w fomie on-line! Zróżnicowane pomysły na instrumentacje, tańce, pląsy, zabawy muzyczne, masażyki.


Wiosenne opowiadanki
Wiosenne opowiadanki

To już drugi Muzykącikowy zbiór prostych rymowanek, historyjek i wierszyków przygotowanych w oparciu o wiele utworów muzyki klasycznej oraz popularnych melodii.


Jak uzyskać dostęp do warsztatów on-line?


Kliknij przycisk Szczegóły / rejestracja przy wybranych warsztatach, aby przejść do szczegółowego opisu szkolenia i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Po wypełnieniu formualarza wyświetlone zostaną dane potrzebne do opłacenia warsztatów, zostaną one również przesłane na adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym.

Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie bankowym na podany adres e-mail prześlemy wiadomość z potwierdzeniem zaksięgowania płatności oraz link do strony z warsztatami on-line wraz z indywidualnym kodem dostępu do warsztatów. W celu odtworzenia warsztatów on-line konieczne będzie wejście na stronę z linku zamieszczonego w mailu. Na tej stronie trzeba będzie wprowadzić dane dostępowe, czyli adres e-mail podany w formularzu zapisu oraz indywidualny kod dostępu. Po wprowadzeniu i zatwierdzeniu tych danych wyświetlony zostanie film z warsztatami on-line.

Szczegóły dotyczące rejestracji na warsztaty on-line zostały zawarte w Regulaminie warsztatów on-line.

ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO MUZYKOWANIA!